Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Общак » Жизненные позиции. Общение по поводу Страны в которой Мы живем... » Наркотики (Как бороться с наркотой?!)
Наркотики
NobodyNDДата сообщения: Суббота, 08.12.2007, 14:42 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Хрошо, будет по вашему... Буду стоять и смотреть в сторонке как вы голову в петлю суните... Да давитесь и травитесь сколько влезет, только потом не надо, ой я был неправ... А нащет продовцов, ты и сам знаеш, что когда ты продаеш ты уже недочеловек, а больше перекрыс...

----------------------------------------
Прорвемся!
 
NobodyNDДата сообщения: Суббота, 08.12.2007, 14:43 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
А нащет увожения... Когда твой друго тебя чтото просит ты как друг, должен это сделать, хоть попытаться. А если ты морозишся, то тут уважения никакого нету...

----------------------------------------
Прорвемся!
 
MpOuRnOkZДата сообщения: Суббота, 08.12.2007, 16:13 | Сообщение # 18
Мороз
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщений: 216
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
все залежить від того що саме попросить зробити твій друг... я б напевно... яким би цей друг не був, не все зміг би виконати biggrin

----------------------------------------
Punk not dead)
 
Hitmen_lodikДата сообщения: Понедельник, 10.12.2007, 14:40 | Сообщение # 19
Рядовой
Зарегистрирован: 16.04.2007
Сообщений: 11
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
NobodyND,
Quote
Мой вариант, РАСТРЕЛЯТЬ!!! Всеч наркоманов, вместе с крупнымы дилерами, а если быть точнее то тех, кто на этом деньги надумал заработать... Хочеш наркотикав (нервану), принемай сам, а других не сади...

А мне похуй, я курю і тебе накурю, і якщо мені буде треба срочно гривні то я тобі тільки продам, мені пох... А підсадити я не кого не підсажу, в кожного є своя голова то хай думає сам чи це йому нада чи ні...
Удачі!!!

 
beaviSДата сообщения: Понедельник, 10.12.2007, 16:43 | Сообщение # 20
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
здамся как барыга.где найти спросите у NobodyND, он все знает
растрел пусть кто нить кроме него не хочется что бы мня какой то аморальный тип прикецал


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 05:51 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Повторю тему, а то я тут вижу уже свовсем не потеме...

Люди, что делать с наболевшей проблемой наркотиков в Украине, и вообще во всем мире? Как бороться с теми кто глатает, нюхает, колит и тд. и тп. Возможно ли вообще что-то зделать?

А на вопрос, почиму именно растреливать, я отвечу просто.

Еслиб я занимался проблемай наркотиков в мире, я б другого выхода не нашел бы. Так как, какие бы я меры против, как меня спросили "барыг", я не принимал бы, они всеравно бы были. Остался лишь один вариант, я его и написал.

Повторю знакомую фразу. "Меня спросили, я ответил" А почиму я должен боятся говорить что я думаю? У нас на сайте, свобода слова.
И этим я никого не застрелил... Хотя, вам всегда виднее, вы же с боку.


----------------------------------------
Прорвемся!
 
MpOuRnOkZДата сообщения: Среда, 12.12.2007, 23:46 | Сообщение # 22
Мороз
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщений: 216
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
'против лома нет приёма...' щоб молодь збилась з одного прикола її треба посадити на інший... у більш розвинутих країнах з цим боряться тим, що створюють умови для екстремального спорту, а в нас і цього немає...

----------------------------------------
Punk not dead)
 
beaviSДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 12:24 | Сообщение # 23
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
MpOuRnOkZ, це думка!!!! респект, і вона дійсномає шанс (звісно не для всіх але має), я порсто подумав якби в нас був екстрім парк (там де можуть гнати всі і на чому хочеш, я про скейт роли і бмх) справді багато б хто пішов би в спорт, і по фіг можливо б і вживали наркотики і там, але тільки до того моменту поки не одержали б норм порцію адреналіну. Бо з ним ніякий наркотик не порівняється це пік насолоди, гарна думка, ти Мороз чим далі в ліс тим мене все більше дивуєш, браво!!!

ПАЦИКІ!!! ідея, раз влада нам не допомагає, допоможімо самі собі, а потім і влада приєднається, знаєте як після такого Дубно прославиться?... (Правда на мою думку) Я думаю знайдуться люди які нас підтримають головне все правильно організувати, ВОРОН!!! Де там статут?.... Для мол орг. вже друге питання є, прост тра організувати якийсь вечір де це народу розповісти, так би мовити про піарити, там сейшняк після цього, можна і Штунд підключити, вони, я так думаю, спорт не вважають сатанинським отродієм (бля тре брати тлум словник і довчити хоч рідну мову biggrin ), а там і бізнес муни тож підтянуться, хоч не великі а все таки гроші, чи допомога в установці парку, навіть місце є (парк на вул Шевченка) там тільки пару рамп поставити, басейн вирити, і з покритям щось придумати. Як вам?!!! знаю, багато хто засміється, мол шо ти Бівіс чешеш ти ж курив куриш і курити будеш, але я не пробував себе в екстрім спорті, так я не говорю що я відразу, як він відкриється перестану курити каннабіс, але є ймовірність шо кину і дивитись на нього не буду, а все через той таки адреналін, раз по Карєру з пациком лазив типу в верх в низ (то правда до армії тай до бурсітета було десь в класі 8-9 не пам'ятаю) і зсунулось трохи шутерного плісту, бо ми взялись за одну й туж тріщину і під нашою вагою вона стала зїжати в низ, я ці відчуття та припливи до цих пір пам'ятаю, і скажу впевнено, не має такого в наркотиках (правда це все виключнео про легкі те сер тяжкості) не пруть вони так щоб один раз і стільки пам'ятати!!!


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 17:42 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Опять-двадцать пять......та про статут стіки мови вже було....бля....Бівіс в тебе ідеї є....а як до діла - то хуй! Треба цим зайнятись....може тоді шось буде...а не так, як з виступами - попизділи і все заглохло.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
MpOuRnOkZДата сообщения: Пятница, 14.12.2007, 11:25 | Сообщение # 25
Мороз
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщений: 216
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
і як ти плануєш цим зайнятись?! може ти виділиш кошти на будівнитство екстрім-парку?! пизданутій владі насрати на нас! вони думають тільки про своїх дітей, про те як купити сину новий Лексус, а до4ці зробити пласти4ну операцію...

----------------------------------------
Punk not dead)
 
beaviSДата сообщения: Пятница, 14.12.2007, 16:21 | Сообщение # 26
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
я не про депутатів я про інше, тема буде виложена окремо.

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Общак » Жизненные позиции. Общение по поводу Страны в которой Мы живем... » Наркотики (Как бороться с наркотой?!)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz