Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: beaviS  
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » ви Тупі створіння
ви Тупі створіння
beaviSДата сообщения: Вторник, 07.08.2007, 16:32 | Сообщение # 1
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
ні це звичайно не про всіх (деякі просто аномалія) та ви, я про дівок, такі набиті дури що ліпше подрочити, не хочеться з вами, не зі всіма правда, навіть говорити я став, так як ми з Дуцьою придумали вчора, нову формацію накшталт скінів антигел!!!

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
ElfiukaДата сообщения: Вторник, 07.08.2007, 18:03 | Сообщение # 2
Майор
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 86
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
beaviS, ти думай що (не має в Українській мові слова шо, так як ти не пишеш сурзиком не взивай його) говориш, "ви всі тупі, але не всі...." а ти на себе дивився, який ти, прислухався до думки інших, на рахунок себе (уточнення виділяється комою) ??? то прислухайся і почуєш (слово похідне від слова чути ) хто ти.....

----------------------------------------
Тень Былого прошлого. Которая видела все. Но не кто не видел ее.

Post edited by beaviS - Среда, 08.08.2007, 17:53
 
beaviSДата сообщения: Вторник, 07.08.2007, 18:13 | Сообщение # 3
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
Elfiuka, я не про всіх, читай добре, але більшість вас таких якщо ти не така то це супер, але ти не говори за всіх, на рахунок себе я Тіко сміюся biggrin biggrin biggrin biggrin , хай мені це й розказуть розумієш так про мене говорять хто не знає, ти називаєш гол. бухгалтера тупим, тоз варянт, але я багато чого добився в своєму зитті на відміну вд тих хто ще не має нічого за душою, мені є чим гордитись!!! А чим гордитись тупим створінням полуничкам для яких я дебіл?... тим що розвели якогось музика на бабло, якшо вони такі розумні хай мене спробують розвести smile побачу чий інтелект візьме гору, не надоїло тобі писати не дочитавши до кінця... wacko

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
ElfiukaДата сообщения: Вторник, 07.08.2007, 18:36 | Сообщение # 4
Майор
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 86
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
ні,(уточнення) бо я читаю до кінця (м'який знак не ставиться тому, що слово похідне від слова кінець, а не кіньець) і змагатися з тобою "чий інтелект візьме гору " мені нецікаво. доречі - ти добився успішів?? вітаю якшо найти роботу це ціль життя...(має бути так там закінчене речення як по фонематичній так і по логічній моделі) То в тебе класні переконання (кома не ставиться перед буквою і якщо це не уточнення, де буква і взивається не один раз наприклад:(коли ставиться) було багато всякого і пива і футболу, і панку) і повір бухгалтери (бугалтери не має такого слово, це словосполучення іншомовного походзення від німецького Buch- книга та Halten-лічити, підраховувати), бувають дуже тупі...

----------------------------------------
Тень Былого прошлого. Которая видела все. Но не кто не видел ее.

Post edited by beaviS - Среда, 08.08.2007, 17:49
 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 07.08.2007, 21:02 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
А мне пох, я тупорылое створиння!!! Все бабы курвы, суки, бляди... Без исключения...

----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviS_antygirlДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 12:04 | Сообщение # 6





раз мене не пускає під мої власним ніком, я створив ще один він точна копія мого, але не адмін, ну то таке, Elfiuka, я думав ти аномалія, вибач я помилився, удаляти мене з асі за те що сказав правду? достойний вчинок справзньої полунички ха ха ха і ще раз ха що ти цім хотіла показати, далі на рахунок тупих бухгалтерів не тобі судити, бо ти азм не зробиш навіть 1/400 із того що роблять вони, якщо я для тебе тупий то принаймі відписуй без помилок, ти з розумна тьолко сапіенс прям таки твої дії й говорять про те що я писав з верхі, тільки список (я звичайно не про всіх) зменшився на одну особу поздоровляю з прибуттям до сірої тупої маси тьолко не сапіесів (шо в перекладі з наркоманської до когорти один мозок на нас всіх) вітаю квіточки не подарую ти з..... все, що я думаю, якщо захочеш взнати підійди в реалітакого ти ще ніколи не чула...
 
ElfiukaДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 13:53 | Сообщение # 7
Майор
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 86
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
Бівіс пішов нахуй урод сраний ,жалувався недавно, плакав (слова плакався немає в Українській мові), в асі, якій ти нещасний, що всі друзі тебе кинули, тез( буква не працює) багато що є про них сказати не хорошого (не обманюй там було не так почитай історію повідомлень), то скажи їм якій ти (який саме),
а моя думка що ти: урод вонючий і Наркоман кончений!!! підарас і дебіл! тебе вбити мало бо таких як ти Уйоків мало !!! p.s. вбий будь ласка, але перед тим вивчи граматику Української мови Protekted beaviS


----------------------------------------
Тень Былого прошлого. Которая видела все. Но не кто не видел ее.

Post edited by beaviS - Среда, 08.08.2007, 17:41
 
beaviS_antygirlДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 14:08 | Сообщение # 8





хиги о то ти не в ту тему пишеш ы ще раз говорю навчись читати, а моъ проблеми тебе хай не безпокоять.... я й так на хую тыко нозеньки звисають срав я на таких як ти з великоъ гори biggrin
спешл фо ю выршик:

як пізно я все зрозумыів,
нащо робив я що не хтів,
навіщо тьолок я снімав,
до ранку їх на лізку драв,
я був уродом ну і шо,
я все одно бридке лайно,
такі як ви пішли в пизду,
вертів я вас всіх на хую,
вам все одно не зрозуміти,
навіщо тре на світі зити,
в вас в голові одні розваги,
а блонд вам додає наснаги
в вас в голові, лише прокльони,
а хто образив пішов в зопу....
я тобі брехав на рахунок друзів, я люблю коли мене заліють, тобі цього не поняти, ти хотіла знати, про що моя книзка, гаразд розкриваю карти, книзка про вас!!! як сняти вас за 15 хв. виходить, але потім стало не цікаво, одне сказу все шо з моїх дослідів це трахатись на верхній полці в поїздіо це екстрім, про остальне банально,я взе йе не один раз чув
щ

 
ElfiukaДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 14:13 | Сообщение # 9
Майор
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 86
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
нахуй ти дибіл і тільки що знову це показав!! biggrin p.s пиши грамотно

----------------------------------------
Тень Былого прошлого. Которая видела все. Но не кто не видел ее.

Post edited by beaviS - Среда, 08.08.2007, 17:36
 
beaviS_antygirlДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 14:30 | Сообщение # 10





лыпше бути повним дебілом чим тьолкою, о знову на хуй це банально я зрозумів горбатого могила справить, це на твоє вміння читати повторюватись не буду мені нах нада знаєш я тебе не посилав, а те що тобі правдиві докази оченята різуть то хто тобі лікар, о сорі не дочитав вбий мене, а ще ліпше змий в унітаз biggrin мені там місце, про підараса хз нікому з пациків попку не наставляв і сам туди не тикав, про наркомана да і шо тобі з того, наркомани тоз люди зивуть і бачать красу цього світу, не те що такі як ти не вміють тримати таємниць, ти це сама довела, якби мене всі б кинули, то вони б від мене морозились, як від Ткачучіні, натомість я всі дні був з ними спілкувався, да згоден з максом трохан гнав, але це не в натурал, ми розійшлися без образ і зрозуміли один одного, а ти як завши переводиш соціум (спеціально для тебе соціальну проблему більшості) на індивідуалізм (надіюсь зрозумієш), зестяковий банал нах писати якщо не має що сказати, шо супер пупер феміністки, тіпа пацикі казли однозначно всі підтримують, а на образу своєї статі горою, на відміну від вас, пацани (не всі правда) згідні шо вони козли, і хто із нас тупий ті хто оцінюють ситуацію в загальному або по почутому, чи ті які чують про соціум і розпинаються що це не правда!!! Приїззай і вбий, не пустослов зроби що пишеш не хоч вбивати фізично вбий морально, не вийде мозу спорити, хто після цього буде ходити сміятись сама здогадайся!!!! раз ти мене послала аз 3 рази то й мені мозна разок Да пішла ти лісом поблизу кривого мосту де Данило канцлер зиве, шо біля яру де Триндичихина корова отелилась, прямо по третій стезці. хм хоть культурно, як на вищесказані слова від азм індивідума Elfiuka, тусуйся з краю дальнього від мене
 
beaviSДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 17:54 | Сообщение # 11
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
хуууу, нарешті виправив помилки, в цій темі, не дарма, це ще раз підкреслює які ви!!! І після цього, ти сказеш, що я тупий?..., на себе подивись

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
NobodyNDДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 17:55 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Кристина, Кристина, вот это ты тупиш, хотя что тут следовало ожидать, ты же одна из телок... biggrin

----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviSДата сообщения: Среда, 08.08.2007, 18:09 | Сообщение # 13
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
NobodyND, категорически согласен, бля ты з мня знаешь я не люблю обзываний без причины от и хотел узнать вот и все!!!

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
MaxiДата сообщения: Четверг, 09.08.2007, 02:46 | Сообщение # 14
Добрый человек
Зарегистрирован: 24.03.2007
Сообщений: 107
Откуда: Украина
Карма: 6
Статус: отсутствует
Так девушеи и ребята, єто панк форум а не выеснение отношений между кем-то!! Хочеться поговрить пишыте смс или звоните друг другу ок!!! А тут нет!!! Бо буду удалять всё !!!!!! Пнятно!?????????

----------------------------------------
"Чем хуже голос, тем меньше одежды!!!"
 
thegamersДата сообщения: Четверг, 09.08.2007, 09:02 | Сообщение # 15
Канетельщик
Зарегистрирован: 21.03.2007
Сообщений: 310
Откуда: Украина
Карма: 8
Статус: отсутствует
Maxi, тут кто хочет так и гонит, здесь Бивиса комната и он решает как тут общаться... Elfiuka, ты тоже не гони так жестко, ты вроде нематюкалась... или я давно тебя невидел и много изменилось??? Ты теперь мат за матом гонишь.. незя так..
beaviS, NobodyND, не все девушки тупые... Просто иногда есть моменты когда и пацаны тупят...У девушек в крови тупить... А вот макса оля-ля, разве она тупая??


----------------------------------------
Страна помоев и отходов,
Где жизни нет,одно мученье,
Страна терпеливого народа,
Где всех в надежде ждет спасенье...
===The Gamers - Страна дураков===
 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » ви Тупі створіння
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz