Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: beaviS  
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
NobodyNDДата сообщения: Среда, 25.07.2007, 14:32 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Я тоже пока пас, не о том мысли... smok

----------------------------------------
Прорвемся!
 
VoronДата сообщения: Среда, 25.07.2007, 16:23 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да шо ви зациклились на знажках на пиво, флаєрах....я вам написам цілу купу речей, які в першу чергу тре продумати deal

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Среда, 25.07.2007, 16:30 | Сообщение # 18
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
давай Voron, рііл немає просто шо придумати зациклився на цій фігні і нічого в голову більше не йде

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Среда, 25.07.2007, 17:22 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да я ото як вчора з Луцька їхав додому, то трохи думав над цим.....короче, нада створити громадську організацію. Молодіжну громадську організацію....ну шось тіпа "Неформали Дубенщини" rockon biggrin або може проканати ідея із вже створеною молодіжною організацією....це навіть реальніше....і від її імені зайнятися організацією сейшну (сейшнів)....це якшо братись за діло серйозно....так буде легше, бо до нас будуть відноситись трохи серйозніше.....приміщення.....оце вже важче....будинок культури завеликий, палац молоді в принціпі також....це найскладніше питання, як на мене....спонсорів шукати? Я от думаю зробити вхід платним (ціну ше не визначив, звісно, але так, шоб не дорого), таким чином можна відбити частину грошей....хоча спонсори треба....рекламу сейшна провести серед знайомих, друзів, просто в місті....запросити яку групу, яка відоміша (хоча це буде важко, шоб вона отак на халяву, чи майже на халяву виступала)....інші групи знайти не проблема, принаймі на перший сейшн.....апаратурв - це ваше поле діяльності....я тут навряд чи чим допоможу....ну оце все що я згадав на даний момонт ше шось придумаю, то напишу.
А взагалі-то є чудова ідея - організувати в місті постійну рокотеку (хоча б раз в неділю). punk Народ би ходив. Але це зробити ше важче ніж сейшн, хоча групи вже не треба запрошувати....

BEAVIS І ВСІ ІНШІ THE GAMERS. ПРОЧИТАЙТЕ ТЕ ШО Я ТУТ НАШКРЯБАВ І СКАЖІТЬ, РЕАЛЬНО ТАКЕ ЗАМУТИТИ ЧИ НІ? І ЧИ ВИ ЗГІДНІ СПРОБУВАТИ ТАКЕ ЗАМУТИТИ. Ну і ясне діло, ваші пропозиції.


----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World

Post edited by Voron - Среда, 25.07.2007, 17:23
 
beaviSДата сообщения: Четверг, 26.07.2007, 15:26 | Сообщение # 20
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
да ми згідні інакшеб я таке не писав!!! а на рахунок молодіжних організацій ми вже говорили одним з них вчора, це Віталік з колишньої галактики, він має зайти на форум і теж допомогти нам в цій розробці, на рахунок власної молодіжної організації, там, напевно, мороки багато я точно не знаю, не цікавився, але напевне то так, легше підійти до вже існуючої, про платний да це так, ну неприкольно ж буде слухати одних і тих самих, а безплатними так не вийде, бо сумніваюсь шшо наші нефори, не говорю за всіх, захочуть скинутись на таке міроприємство, в декого не має грошей, в такій мірі як можуть загнути деякі групи, а на рах ціни це ще на даному етапі не суттєво, того шо ми ще не вистроїли костяк.
і так підведемо те які ідеї на рахунок цього проекту вже є:
- квитки обов'язково (ціна потім)
- флаєри (розробок багато, але без них вийде банально)
- ....
тре багато ще працювати


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
My-MyДата сообщения: Воскресенье, 29.07.2007, 13:31 | Сообщение # 21
Рядовой
Зарегистрирован: 23.04.2007
Сообщений: 4
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Шкода але тему поки що не все зрозумів що взагалі збираються досягнути ? Тобто мене цікавить кінцева мета, від цого й ставляться всі остальні шаблони+ планки ( для панків) ги-ги smile

Судячи з вище сказаного хочеться ПРОВЕСТИ якийсь сейшен , то так й зробіть !

1) Проведіть сейшен для друзів та знайомих ( хоч вивчіть контингент и кредисздібність хочаб на простому пиві)
2) Зробіть практично майже все на шару ???( запросіть знайомих з інших міст обовязково !!!)
3) Якщо не стрьомно то проведіть кілька таких сейшенів ( можливо запросіть кілька знайомих які в перервах поставилиб кілька номер1в з КВН але з нахилом Камеді Клаба)

Який результат ви зможете досягнути:
1) Визначетесь з величиною ( недоліками та перевагами) приміщення
2) Визначите величину та кредитосздібність потенційної групи прихильників ( відвідувачів)
3) Зясуєте чи потрібно вам що на виступах ( приїзд гуртів й.т.п)
4) Побачите баланс такого міроприємства ( по грошах)
5) А всетаки рекламнетесь :p

А вже маючи за плечами парочку проведених тусовок вам уже буде явно видніще що ви досягнули, та що ви хочете досягнути ( чи продовжити тематику чи підкорегувати щось)
Зі сторони МГО "Галактика" спробію допомогти чим зможу ( пробить дозволи енд приміщення ) бабла не обіцяю
може я щось пропустив то продовжуйте тему я появлюсь перечитаю й постараюсь підтримать.


----------------------------------------
http://darkswords.com.ua/?u=My-My

Post edited by My-My - Воскресенье, 29.07.2007, 13:34
 
NobodyNDДата сообщения: Воскресенье, 29.07.2007, 18:21 | Сообщение # 22
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Цель?! Хороший вопрос, значить так...

Ну вопервых это не сейшен, это типа мини концерт, проходящий раз в месяц или раз в квартал...
Продвигать Дубно, как город музыки
(не деньги), как это зделать?!

1. Найти помещение, которое бы вместило не менее 100 чел.(вопрос пока не решон...)
2. Апаратура(можно Альтовскую, но хотелось бы лучше. Почиму? Смотреть пункт "3")
3. Пригласить, более мение известных груп,(не проблема)это позволит собраться большому количеству контингента с ближайших городов...
4. Развличение на сейшене,(чтоб не тупо народ втыкал и слушал музон)флаеры с пивом и тд. тп.
5. Удобство приглашоным групам(покушать, переночевать и тд. тп.)
6. Спонсоры.(Непродуманая тема)


----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviSДата сообщения: Воскресенье, 29.07.2007, 18:35 | Сообщение # 23
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
My-My, ти трохан не так пойняв!!! Ця ідея має хоч трохи бути розроблена, так як в нас не має грошей, ми хочемо підійти до спонсорів, а який Дядя з гаманцем просто так дасть нам гроші на проведення такого дійства, того й треба спочатку на папері все зробити, але я згідний папірчики папірчиками, але як це все в реалі знати було б ліпше тай не обламались би перед спонсорами, виникає питання як це все попробувати?... бо після цього лише можна говорити чи реально робити таке дійство постійно.

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Вторник, 31.07.2007, 18:02 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Корочє так, NobodyND пише правильно. Шо я додам - молодіжна організація потрібна, бо через неї набагато легше пробити хоча б те саме приміщення...є можливість переробити вже існуючу молодіжну організацію під проведення такого роду концертів (а в далекому майбутньому і інших міроприємств). Тільки там є свої проблеми...я Бівісу вже про те говорив. Групи - не проблема, в принципі житло і хавчик для них - також. Основна проблема - приміщення (ну я в упор не бачу підходящого приміщення), відвідуваність (ну хіба ті малолєтки, шо останнім часом стали тусить на сцені підуть на такі сейшни?), апаратура (це питання не до мене). Остакі я бачу основні проблеми. Маю я ше також ідею утворити в Дубно постійну рокотеку - це буде приносити гроші (не менш 2 грв. за вхід) і малолєтки будуть на те ходити. Але проблеми в принципі ті ж, хоча апаратури там менш треба, звісно. Ну, обсудим? (І не тільки на форумі, ви всі мене часто бачите в центрі smile )

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Среда, 01.08.2007, 17:44 | Сообщение # 25
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
Voron, коли принесеш статут?... понеділок взе пройшов, а я тебе не бачив давай і думаєм далі

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Четверг, 16.08.2007, 19:18 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Ладно чувак, до суботи статут буде, обіцяю.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Воскресенье, 19.08.2007, 18:29 | Сообщение # 27
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
класно але мене не було!!!!

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Понедельник, 20.08.2007, 12:29 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
А я був, але статута не приніс - брата все ніяк вичислити не можу.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
MpOuRnOkZДата сообщения: Вторник, 11.09.2007, 04:24 | Сообщение # 29
Мороз
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщений: 216
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
мені дуже сподобалась ваша ідея!!!

Добавлено (11.09.2007, 04:24)
---------------------------------------------
...я не знаю...мені здається що все що я можу для цього зробити це спробувати порозмовляти з старим на рахунок техніки


----------------------------------------
Punk not dead)
 
beaviSДата сообщения: Вторник, 11.09.2007, 10:51 | Сообщение # 30
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
СПС Мороз Нам треба загальна допомога, бо хто поможе нам як не самі ми!!! Давай але не спіши, спершу треба доробити все до кінця, шо власне це має бути!!! на літо можна робити Рокотеки (Діскотеки для нефорів) кожен день, в інші пори року їх так робити буде не вигідно, самі бачите яка щалишилась наша (сценовска) тусовочка після літа По вихідних Сейшени (сейшени по вихідних можна робити кожен тиждень чи через 1 там вже все й рішиться... А от рокотеки, спасибі Ворону це його ідея можна проводити як дискотеки колись в Браво типу вівторок четвер Субота чи неділя (в залежності коли буде сейшн) ще що можна зробити?...

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz