Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: beaviS  
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
beaviSДата сообщения: Среда, 18.07.2007, 13:36 | Сообщение # 1
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
да!!!!!!!! Тарас Бульба ето так се, самый смак был в Альте и много кто знает про Дубно что в нем есть пив бар "Альт" после увиденого там, на Тарас Бульбе, СУПЕР СЕЙШЕН я че то придумал.... ПРЕДЛАГАЮ НА РАЗСУЗДЕНИЕ . типа огромныэ сейшены делать, с интересными групами, у не в самом альте а на какой то сцене, например в доме пионеров, но с таким условием что там будут продавать Альтовское пиво+билет, для постояных завсегдателей альта кто конешно хочет забадязыть флаеры но с таким условием хош норм слушать бери пиво по чуть чуть дорозей цене, с етого места я вчера и завтыкал, ведь пиво пьют все по разному, а кто, например мы, пьют квасок и зивчик, одни много другие мало, так что бы не было плутаниц забадязить флаеры разненькие по типу кредиток, на пример золотая, серебряная, платиновая и тд. и тп. поскольку групам, некоторым прийдетса платить то и соответствено за каздый бокал проданого пива обладателю дисконт-флаера (так как по его собственому зеланию он будет покупать пиву чуть чуть по дорозе) статус его карты растет и она меняется тогды как я узе разказал про карточки, для них появилась тоз идея, где кто сидит тоз моно по етим самым картам пример: "карты платина сидят в первых рядах, и билет на ети ряды, кто не имеет дисконт флаера стоит 15грн. (ето пример цены тоз примерные), а с етим флаерком+ бокал пивасика он сидит тама бесплатно" от и все потом мня попустило но идея, на мой взгляд, стоит етого...

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 13:18 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Ну давай, Бівіс, дерзай. Тільки от шо з того вийде - не знаю. В нас таааак багато народу, шоб ходити на такі сейшни..... cry

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
thegamersДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 14:28 | Сообщение # 3
Канетельщик
Зарегистрирован: 21.03.2007
Сообщений: 310
Откуда: Украина
Карма: 8
Статус: отсутствует
Да. народу маловато, а приезжие может и будут, но не всегда смогут заполнить весь зал.

----------------------------------------
Страна помоев и отходов,
Где жизни нет,одно мученье,
Страна терпеливого народа,
Где всех в надежде ждет спасенье...
===The Gamers - Страна дураков===
 
beaviSДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 16:06 | Сообщение # 4
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
от етого нихто не застрахован, подумай моз че добавить мозно!!!!

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
MaxiДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 18:05 | Сообщение # 5
Добрый человек
Зарегистрирован: 24.03.2007
Сообщений: 107
Откуда: Украина
Карма: 6
Статус: отсутствует
Добавить одно у нас город не подходящий для таких приколов!!

----------------------------------------
"Чем хуже голос, тем меньше одежды!!!"
 
VoronДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 18:17 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Про різні картки - це гон, невігідно, робити різні картки....на рахунок сейшнів, це класно - але прикинь, плати за сцену (Дк, Будинок Піонерів тощо), апаратура, інше....виручка з квитків перекриє витрати...в Дубно всі знайомі, захочуть пройти на халяву....я не думаю, що це окупится....групам, які будуть виступати також треба буде хоч дорогу в Дубно і хавчик проплатити, групи знайти не проблема. Проблем багато - хто, наприклад, захоче в Дубно на сейшн приїхати з інших міст....де він ночувати буде....хоча можна до яких громадських молодіжних організацій примазатися, може шось і вийде. Взагалі-то ідея класна, але вона не окупиться...але обсудити тему сейшнів можна.Підкидай ше ідеї, подумаємо.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
VoronДата сообщения: Четверг, 19.07.2007, 18:19 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да, Макс правий...місто в нас просто замаленьке і народу, який буде ходити на ці сейшни буде замало.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Пятница, 20.07.2007, 12:25 | Сообщение # 8
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
та мля не про місто я згідний шо воно маленьке але з шо тоді вооще нічого не робити сидіти і втикати Maxi, . Voron, пор картки не згідний це прийом одного із всіх видів заробітку на сейшн тіпа пиво власнику картки трохи дорозче але звідси він мозе заходити на сейшн без грошей і квитка тіко коли він не забув свій дисконт флаєр для наших мазорів зроблено різновиди карток тіпа хто з них крутіший хиги я хочу почути що в цьому плані не хватае бо бізнес план для нього без маркетинг плану нереал зробити помозіть мені

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 11:50 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Картки гон, бо на них витрачатись треба....хоча флаєри одного виду можна зробити, але не так шоби їх всім роздавати, бо це не окупится. Групи спочатку на таких сейшнах взагалі на халяву мають виступати, або за мінімум (хавчик, дорога)....апаратуру де брати будеш? Треба визначитися з найзагальнішими речами. Потім зал.....може наші дубенські малолетки-неформали і заповнять його....ше шо....шось зараз в голову не приходить....подумай спочатку над цим.

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 14:02 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Voron, Ты о народе не думай, народ собрать это не проблема, было бы жилание...
Скажи ка Бивис, а как ты хочеш различать людей, ну мол кому давать крутее флаер а кому простой???


----------------------------------------
Прорвемся!
 
VoronДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 14:08 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да, народ на ХАЛЯВУ зібрати не проблема, а от шоб за сейшн ше платити....народ задумається....

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 16:52 | Сообщение # 12
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
NobodyND, та тіпа така фігня чим більше ти купуєш по флаєру пиво в Альті тим вище статус твоєї картки, приклад 10 бокалів срібна 35 золота тіпу левелове зростання, якщо ти про це, якщо ні то я ше не придумав, хоча треба... припустим, це свіжакова ідея мож і не прокатить купити дисконт-флаєр припустим 5 грн. в альті чи ще десь реєстри де вписується к-сть пива випитого його власником в так мною названі реєстри.... бля не це тупо з різними типами флаєрів, я не задумувався як вести цей облік да згідний добре коли є комп там таке легко придумати типу групування кількості випитого по флаєру пива а на простій українській практиці складніше, тоді типу акцій краще вийшлоб, пам'ятаєте як то на 1 чи 2 фест пиво продавали дорожче бо там чи то копійки чи то цілий грн. йшов для фін підтримки фесту, напевне тре так робити і забути про дисконт-флаєри засильно напевне начитався про західну економіку....., Voron, якщо до цього приєднати молодіжну організацію сомніваюсь що будуть брати кошти за оренду приміщення, адже це культурно-масові заходи для зайнятості молоді, за рах гуртів да я згідний шо тре спочатку шоб вони грали на халяву, ну да там хавка прожиття і тд це звісно треба, а далі вже можна й буде платити (якщо ці сейшени матимуть сенс)

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 18:27 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Во, Бівіс, це вже більш реально, тре провести піар-акцію....наприклад, згуртуєм молодь тощо, заявити, шо на сейшнах алкогольні напої продаватись не будуть (це тре, я думаю, шо краще просто брати гроші за вхід)...тоді менше проблем.....або продажа лише слабоалкогольних напоїв (пиво маю на увазі)....гурти на халяву знайти можна, загітувати знайомі гурти.....флаєра гон....хіба звичайні флаєра, шоби всі знайомі не просили халявного входу.....

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 24.07.2007, 19:52 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Нащет бронзовых, серебряных и золотых флаеров... В конце сешена раздается всем кто заслужил, ну всмысле чем больше ты пива выпил, тем моднее флаер, а потом на следующий сейшен, ты приходиш с этим флаером, и чем моднее у тебя флаер, тем больше скидка на пиво... (Ну эт типа мой вариант)

----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviSДата сообщения: Среда, 25.07.2007, 13:30 | Сообщение # 15
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
да варянт прикольный но есть одно но. Захочет ли так называемый спонсор сейшена (не токо шаламай, ножно и других подключить) продавать его рыночной цены?... но скидку на пивасик дават?... идея хорошая, лутше чем сначала моя была, оки придумали дальше, че еще можно добавить а то у мня роботы ща трохан много не могу думать глобал токо над етой темой, если че то придумаю дам вам на розсуждение

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » Маркетинг план сейшена нам хорошо и организатор с прибылью
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz