Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: beaviS  
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » The Gamers або правда про пісняра
The Gamers або правда про пісняра
VoronДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 14:10 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Quote (MpOuRnOkZ)
Бівіс, ти сука заставляєш мене по4увати себе кон4еной сукой!

А ти тут вже причому???Чи то вже сварка стала глобальною?


----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 16:38 | Сообщение # 17
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
Мороз, я тебе не виставив сукою, якщо ти так вважаєш то твоя і виключно твоя думка, я не гружу його, я просто написав який він на справді!!! не віриш, сам перевірь!!! я перевірив, ось результат... не нада сучити, пиздіти і тд... розумієш, прикинь ти шось сказав Денісу, так по секрету, по х шо то є твоя найбільша таємниця, по п'яні ви не зійшлись в думках і посрались, а він на зло тобі бере встає припустім біля твоєї хати (порсто немає іншого порівняння, так як тебе знають менше чим мене) чи припустім біля твого баті магазину чи під його вікнами, і починає кричати все те що йому говорили, при чому казали і не раз тільки нікому цього не кажи... А потім щей в неті хоч не писав імені, але я знаю його настільки шо для мене він як букварик нічого складного. Якби я захотів його нагрузити я б зробив би майже його способом, тільки без брехні, а виключно що він говорив на багатьох, тоді б да я його б грузив, бо як він так ще когось підїбе то той буде питати в мене чого я про таке знав і нікому не сказав, це не таємниця, це чиста правда, яку він прокричав, хто йому лікар?.... шо він не думає шо робить, зіркова хвороба в нього просто він може все а ви всі тупі адже тільки він може давати поради, він думав шо так воно і є, але не пам'ятає, що сам на себе наговорив, хай п'є менше або не тріщить все підряд і кому попало, сказав я не вірив, поки мені не сказали, що хтось тебе з твоїх друзів здає, так як я більше ні з ким не спілкувався, ( про свої ідеї, думки, і т.д. і т.п.) висновок напрошувався, сам так як в мене не було доказів,я вирішив це провірити, чи гонять на нього чи він такий яким себа правдиво описав по п'яні, результат на морду.... і хто тут кого грузить?....

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
snakeДата сообщения: Пятница, 14.12.2007, 03:16 | Сообщение # 18
Подполковник
Зарегистрирован: 17.06.2007
Сообщений: 105
Откуда: Украина
Карма: 0
Статус: отсутствует
Може я не шарю. Але зря ви виставляєте все на показ. Смахує на звичайне позерство. Вас шо пожаліти обох? не думаю. Дорослі дядьки, а розвели інет тріпаловку. пиздець.

----------------------------------------
Give me your shirt. I want see your Ben Sherman... © This is England
 
thegamersДата сообщения: Пятница, 14.12.2007, 03:27 | Сообщение # 19
Канетельщик
Зарегистрирован: 21.03.2007
Сообщений: 310
Откуда: Украина
Карма: 8
Статус: отсутствует
Quote (MpOuRnOkZ)
щоб мати змогу зробити правильний вибір, в4инок, рішення - людина має право здійснити помилку!

эти ошибки очень часто бывают, и уже за очередную ошибку простить очень трудно, зная сколько их уже произошло!!!


----------------------------------------
Страна помоев и отходов,
Где жизни нет,одно мученье,
Страна терпеливого народа,
Где всех в надежде ждет спасенье...
===The Gamers - Страна дураков===
 
beaviSДата сообщения: Пятница, 14.12.2007, 16:33 | Сообщение # 20
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
snake, ти просто не вкупив після чого ця тема була написана

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » The Gamers або правда про пісняра
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz