Punks NoT DeAd
:: Главная  сайта  :: Добавить в избранное  :: Фотогалерея  :: Сделать стартовой  :: Панк-Форум  :: Афиша 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: beaviS  
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » The Gamers або правда про пісняра
The Gamers або правда про пісняра
beaviSДата сообщения: Понедельник, 10.12.2007, 12:29 | Сообщение # 1
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
не хтів писати, але не витримав. мені тепер просто по хуй

Чувак а точніше Ніхто ПВ ти проїбався, клюнув на піздйош, а саме головне КРИЧАВ про це на весь базарчик хоча тобі це говорили як иаємницю.
Хватить відступу почнемо з початку. Дуця до недавна відомий як мій найкращий друг, брат чи як завгодно називайте це, я від цього не відрікаюсь, було та загуло, а почалось (навіть року не дотрималось) це в ніч після нового року, наговорив мені такого шо я просто був в шоці, я звісно пробачив, але взяв на замітку, щоб було трохи колротше таке,що я б ніколи не подумав на нього (на багатьох п'янках пізніше ти допідтверджував, а особливо після теми з блядю), коротше таке шо людиною після цього важко назвати (з норм міркувань), я вирішив його перевірити. Перевірка була простою, типу запустити чувака (а точніше чи може він тримати таємниці). Макар такий всі знають шо я курю і в там де брав (дякувати тому ж Ніхто) без, імен кароче хто знає той пойме, таку мульку, немов в мене з'явився новий друг (тіпа хто пам'ятає перед днюхою Ніхто) запуск був в слідуючому, мол я з ним їздив в Радивилів, Рівне, Млинів, Луцьк по якихось справах, потім почав ще щось робити приколов 1-2 друзів, сказав Дуці шо в є тема де назбирати гроші (типу швидко і надійно) на апаратуру і тд і тп, потім типу хвіст за мною (хто растаманить таке легко показати за правду, люди тоді частенько стають обережними, коротше параноїками (по собі знаю)) типа знищення доказів і все таке з боку хто б дивився (а з того ж боку і палили я думав він здогадався і все вже марно, або я комусь про це по п'яні розказав, типу про цю перевірку) ну чуть не Джеймс Бонд а не бівіс, мульки про те що я чуть не дон Хуан з колумбії, все було добре, я навіть почав сам так думати, думав з ким не буває, налепетяв шось по п'яні з кимм не буває, та раз напились, як завжди почали спорити, ось тут він і показав те що я вже подумав що те було виключно видумкою, полчав обзивати мене і ще кількох наркоманами, шо в нього крім друзів на цій землі нікого не має, шо він тільки за друзів і думає (такий собі ангел з крильцями), я йому відпові тим же що і він мені при темі бляді перед його днюхою (пішов на хуй, в мене своя голова на плечах). він ще щось додав, коротше я образився й пішов, почув від дуці слова залишся краще я піду. я відповів ні! краще я. Але не пішов (догадайся чого сам Ніхто) і почув матьорий крик і все (не тільки що я говорив, але і його власні висновки), а сама кухня в тому що він не комусь це сказав (типу 1 2 чоловікам) а кричав серед ночі на весь базарчик, чого ти не замовк коли тебе про це попросили?... Чувак отака твоя дружба?... і це не поодинокий випадок в його кар'єрі, але про це я писати не буду, бо це він мені говорив, знайте лише одне багато чого він сказав майже про всіх!!! Чувак ти й справді ЛОХ, при чому ти гониш на когось, а таку несинітницю ти навіть не побачив (хоча як ти міг її побачити як в тебе всі докази на руках, хоча не докази а тупий бред) чому тобі я не говорив більш ніяких імен крім одного?... чому я був в Дубно тоді коли тобі говорив що мене сьогодні не біде бо я далеко!!!, це багато хто бачив, да я був з тим з ким я тобі говорив, але далі пива я не ходив і мене зі знайомих також багато хто бачив. Ти програв, хоча міг (і майже) виграв. цей квест, але не вийшло, ти завжди по п'яні всім хочеш довести шо ти розумний, якщо чесно Мороз набагато розумніший, навіть він викупив, як за мною може хвіст висіти, я йому про нього говорив, але він з такою гримасою в це повірив (якщо словами то це накшталт Пізді пізді мне голос твой приятен). Ти в натурі ніхто, навіть гірше... пака на жаль на тільки ти. Комусь може ще стане легше.

Я не один із the Gamers я простий нарик, барига, чи ще хтось так вийшло пысля твоїх слів. не зліться пацики продовжуйте грати, ви тепер знаєте кому і що можна говорити, я і надалі ваш друг (якщо я вам потрібен), але в моєму світі немає місця немає йому це ти Ніхто.
П.С. справді я не жалію що пішов в Армію, я прикидаю якби був такий наївний (якби не був в армії), і зробив би те що описано зверху, як ви думаєте де б я зараз був би?... а до армії до цього по маленьку йшло, не дарма Вова кинув растаманити, коли я повернувся, бо знову б могло б бути так як в літку до моєї армії.


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
NobodyNDДата сообщения: Понедельник, 10.12.2007, 16:12 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Да, чувак... Итерестно, кто это говорил "Я столько не скурю???" biggrin :D biggrin :D

П.С.

Вся раздница лишь в том, что ты начал крысить... Тоесть, говорить одному о другом одно, а другому о о первом другое.
И еслиб я на базарчике, сказал им все то что ты мне говорил он них, тогда я незнаю что бы было. А так они только сказали мне, что ты говорил им о мне... И в количество не совподений, я не побоюсь назвать тебя КРЫСОЙ. А крыс я не люблю...

Ищего выходит...

Ты сам выбрал себе путь и нивини в этом выборе кого-то...
А да, вот еще что, "нарик" это тот кто курит...

Что б что-то найти, надо что-то потерять...


----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviSДата сообщения: Понедельник, 10.12.2007, 16:37 | Сообщение # 3
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
ггггггггггггггг ржу нимагу!!!!! в свое оправдание ты больше ничего умнее придумать не мог?... че чувак, мозга та нехватает?... то что я говорил те ето все пиздешь и ты сам показал какой ты есть на самом деле. Я нарик?... Да канешно, а что такого?... лутше нариком чем гандоном. кстати я нехотел етого писать но ты вынудил, я думал мож мне преукрасили все то что мне говорили и скажу тебе одно а говорили не те кому ты так распинался, а совсем иные люди. те ток мня спросили правда ли что я те на них за деньги жаловался вот все что они мне сказали, кому как не те знать что если я захочу я буду знать и мне по хуй как я ето узнаю. ПРО тебя я знаю одно ты ничтожество. и не стоиш ничего, твоя дружба пустяк. почему ты ничего об етом непишешь?... почемук не написал мол я тебя обидел послал на хуй за то что ты за меня захотел заставить выбирать что мне делать припомнить как ето зделал ты, и кстати ты бы там точно заболел, а вот сторчусь ли я ето совсем другой вопрос. возможно, но ето исключительно мое решение. Про то что я кого то подсажывал?. хм я им че заставлял насильно?... или спросил не хотят ли они?... Кстати нащет крысы?... поподробней?... мне оч интересно как ет я закрысил кроме того что те лапшу на ухи вешал, а ты ее сьел не пережовывая ха ха ха. чувак придумай че нить интересней, каждого можна обвинить в крысе, или мне написать то что ты мне про Макса и Володеньку говорил?... чувак не рой се яму еще больше. раз я дал те один совет дам другой, ты когда пьешь много что говоришь, жаль ток не записываю но уверен что если кто то захочет уцзнать могу поделится за отдельную плату мне же по хуй я КРИСА

П.С.
Не воруй слога у других например у Алекса
П.С.С.
а что бы было?... нука нарисуй ка или подведи итоги, с кем и кто говорит к примеру даже твой 2 юродный брательник с тобой, если я такая крыса почему они ко мне звонят а не тебя, хотя я давно никому и ничего не ставлю, не веришь мне проверь, ты ЛОХ и етим все сказано, я думал ты умнее ну извини в 13 раз ошибся


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 04:42 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
Играю в твою игру...

Ты лошара галимая, ты сука меня все это время развадил, ПОШЕЛ НАХУЙ!!! А ты еще Другом мне назывался, и кто ты после этого, а? Мне повторится??? Или ты и так догодаешся что я хотел повторить?

П.С.

respect тебе чувак. biggrin

А ты я вижу за базар свой не ведеш в ответ, ты ж писал "але в моєму світі немає місця немає йому це ти Ніхто" Так че ты тут мне мусолиш. А вовторых, выбор зделал ты, ведь ты экзамен проводил, и я его типа не здал. отсюдо следует, что такой лох как я, тебе и в подметки не годится, а о друге, я вообще молчу.
Ты ж отец, видеш какую мульку замутил, всем отцам отец. Прям царь водворца. А я лох...
Бивис молодец, Бивис лучший... biggrin pray ДА на тебя вообще молится надо...

Ты наебал себя, наебал меня, и хочеш наебать всех... Да пожалусто, я ж тебя не держу...
Это твои проблемы, у меня таких проблем нет...


----------------------------------------
Прорвемся!
 
VoronДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 13:01 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да....я в шоці.....правда я так і не поняв....і-за чого вся ця сварка......

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 13:36 | Сообщение # 6
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
спитай о найумнішого!!! Я ж БАРИГА,, КРИСА, НАРКОМАН, а він такий собі просвітитель. Кричав на весь базарчик все що я йому говорив, хоча й казав нікомі про це не говорити, впринципі да він не сказав, а прокричав, але це не змінює того, що сталось.
NobodyND, я думав, що я себе найобую, щло то всьо бред, що це ти просто був п'яний на новий рік, потім, так як говорять чем дальше в лес тем больше дров, ти це постійно починав доводити що це саме так, але добавив ще один факт ти мені почав говорити який поганий .... як він гонить, шо він тупо ЕМО, а то й ще гірше, розказав те що я знав, але цього він не просив розказувати тобі іншим, принаймі мені точно. Я подумав, а може ти про мене також всім і все розповідаєш?... ось і вирішив тебе перевірити, як то кажуть довіряй та провіряй, провірив!!! результат на весь базарчик, а про те хто зі мною після цього не говорнить, скоса дивляться, шепчуться я взагалі мовчу!!! і хто після цього кого найобував?... якщо ти все що тобі не розкажи по секрету зі всім світом поділишся?... я наїбав себе, тебе і ше кого ти там писав?... Чи ти сам викопував мені яму, вле сам туди впав?... Спустись на землю, і хоч шось довчи до кінця, ти не в Іграшках де викупив управління і ти отец?... ти не все знаєш!!! І точно нікомі нічого не доведешг, хіба тільки те що ти осел, який зі стіною і з нею би спорив і доводив, що Москвіч, ліпший за Діабло, шо ти в Інтернеті можеш заробити, шо музикантам на хуй не нада ноти, що повільно зіграна композиція хуйня її тре строчити шоб аж куфайка заверталась, на хуй грати під метроном - хай лохі грають. Чувак доведи, і не говори після цього про гамерсів, бо для них ти крім музикі та текстів більш ніфчого не зробив, як не говори ти внатурі ніхто, чи може то всі все зробили за твоїми вказівками, а тебе як завжди в стороні залишили. ти був в стороні?... коли ти як привид?... небув!!! Бо був би то мене б зрозумів би!!! це було коли я тільки прийшов з армади, да в цьому вині лише обставини, але так було. Доведи шо ти не такий хуйовий як я на тебе гоню!!! зроби хоть щось з того про шо ти завжди тріпаєшся (бо це не можна назвати словами), я згоден це можна все зробити (правда крім Ламборджині і москаля), та не тобі мложливо і не мені. і лиш тоді пишайся, а не так як зараз ти пишаєшся тим чого добились, в основному, Макс і Вова тільки цю ношу більше на себе перетягуєш. ти говорив про когось що він зірка?... я також так думав, але це не правда, насправді зіркою себе вважаєш ти!!! не віриш?... проаналізуй тоді такі обставини, як один з відпочинків в Вербі, Коли я сам жив в сестри, коли ви з льодьою спорили шо аж до мене в 3 ночі звонили. проявляється щирий Українець сам не гам то й другому не дам!!! це твоя наївність?.. чи тобі просто хочеться, щоб те що ти захотів завжди було лише твоїм?... бо після декількох випадків ти гнав майже на всіх, окрім себе чувак!!! проаналізуй добре майже все літо зі всіма твоїми знайомими, можливо то не вони всі хуйові, а ти?... я не про себе, а про всіх в загальному, а чому про них не розписую?... Догадайся?... чи ти хочеш шоб я впав до твого рівня?.... і розказав те що чув від тебе про всіх і основне не самі найкращі слова?... тому подумай перш ніж говорити шо ви всі лохі один я правильний, це омана про таке, бо оне одного мене ти так підїбав, просто на мені під'їбався, хотів паовернути все по іншому, а вийшло шо там слизько, і сам туди вскочив?... чувак я просто як вовк нікому не довіряю на всі 100% максимум 25, хоч були такі що аж на 75 і ти міг бути ним. але СЛАВА ДЖА ШО ти ним НЕ СТАВ


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
beaviSДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 13:38 | Сообщение # 7
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
сорі не лдочитав!!! взагалі то я не тобі писав!!! я написав шоб більше не підїбався жоден хто тебе знає!!!! хуй його знає ти ж всіх кинути можеш?....

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
VoronДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 15:13 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Зарегистрирован: 18.07.2007
Сообщений: 286
Откуда: Украина
Карма: 2
Статус: отсутствует
Да......ви бачу конкретно посварились....

----------------------------------------
Keep On Rockin` In The Free World
 
beaviSДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 16:22 | Сообщение # 9
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
хто то просто рішив шо він найумніший, а дебіл його взяв і попрозту розкрив всім!!! Хтось захотів підїбати всіх а всі підїбали його... він сам собі цю яфмку викопав його ніхто не примушував

----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
NobodyNDДата сообщения: Вторник, 11.12.2007, 20:26 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Зарегистрирован: 23.03.2007
Сообщений: 340
Откуда: Украина
Карма: 1
Статус: отсутствует
beaviS, Заплась еще... biggrin

----------------------------------------
Прорвемся!
 
beaviSДата сообщения: Среда, 12.12.2007, 13:08 | Сообщение # 11
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
плачу!!!

хм... не повторюйся, чи всі хто тебе, виключно на твою думку образили, всі ЕМО?.... а мож то ти ЕМО?...

АХТУНГ конкурс, тут є той хто не знає шо він ЕМО ваші припущення хто це?... чи ти скажеш що ти так ніколи не говорив?... а (написав бі чувак але не буду ти типу свій словничок мутиш а там єдине слово шо правда і це слово чувак)


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
beaviSДата сообщения: Среда, 12.12.2007, 16:04 | Сообщение # 12
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
шо чувак!!! провыв опитування?...
пряма маво Мороза шо мені написав про тебе:
"Він тіпа базарив: ну всі знають шо ти пробиваєш, ти і йому пробиваєш. І тіпа питає правда ж він і тобі пробивав?"
відповідь Мороза : "Шо пробиває? Дубас? Да було пару раз"
і хто пиздить?.... А Чувак?....це ше хто криса?... (типу з твоїх слів) Чого ти мене сам не спитав чи я барижу, а відразу про це кричав на весь Базарчик а Криса?... Я тебе питаю, ти в натурі ніхто а чи маєш ти здохнук ти чи ні не мені рішать, я тобі твого життя не давав і не мені вирішувати коли ти, коли тебе його позбавити... цікаво, а коли були справи до армії ти й про них всім кричав?...


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
thegamersДата сообщения: Среда, 12.12.2007, 23:58 | Сообщение # 13
Канетельщик
Зарегистрирован: 21.03.2007
Сообщений: 310
Откуда: Украина
Карма: 8
Статус: отсутствует
NobodyND, ты виноват в этой ситуации, и нетолько в этой, ты делаешь друзьям больно, незамечая этого... Иногда надо думать не только за себя и т.п., а также и прислушиваться к совету друзей... Ведь ты даешь свои советы, а от советов друзе отказываешься... Дуця и ненадо со мной спорить. ты мне ничего недокажешь, ты должен помнить сколько раз мы с тобой сорились, так что опыт у меня уже есть насчет тебя, я в этой ситуации за Бивиса, извеняй чувак.... biggrin

----------------------------------------
Страна помоев и отходов,
Где жизни нет,одно мученье,
Страна терпеливого народа,
Где всех в надежде ждет спасенье...
===The Gamers - Страна дураков===
 
beaviSДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 12:01 | Сообщение # 14
Генерал раст ибн панк
Зарегистрирован: 25.03.2007
Сообщений: 397
Откуда: Украина
Карма: 3
Статус: отсутствует
thegamers, чего и требовалось доказать, я не хотел писать етот топ, но топ про наркотики.... там же половину про меня, вот я и хотел показать какой оон есть на самом деле, знай чувак хоть я тя за чела не считаю, но ни Володьке ни Максу не скажу никогда что ті мне о них базарил, мало ли.... а то еще повесишся, ведь от етих слов, наверное, может и распасца група. Подумай чувак все в твоих лапах, но увы, или может к лутшему, она, в смысле група, будет без меня.

Прощайте пацики, я не могу играть с таким челом. против вас я ничего не имею, скажу одно. После Армии я думал что вы все поменялись, ошибся, или меня вел к етому один чел., может ет и правда, я понимаю вы не хотели со мной играть до какого то момента, или етот момент вы мне просто придумали что бы я на вас не обижался, я терь не знаю на верняка, да что тут говорить что было то было, а кто вспомнит тому глаз далой, но ет не к етой теме.
нету того The Gamers а что был до моей армии, до нее мы все были дружные, таких се 4 танкиста провда, Я НЕ ХОЧУ ОБИДЕТЬ Оля-ля ну сори так выходит ты канешно не собака, ты куда лутше, только ты меня так поддерживала в армии, как никто другой ты лутшаяя моя подружка, а у меня их было ой сколько (ПОДРУЖКА ЕТО НЕ ТА с кем ВСТРЕЧАЮТСЯ кто знает как я раньше говорил с Булькой тот мня поймет, а кто знает ышо раньше тот ышо много кого вспомнит). чуваки, что случилось что вы терь сами по себе каждый?.... Бля где те The Gamers которые были тогда?... Где то что мы все так любили, лилеяли, и воплощали в жизнь на зло всем?... Что случилось?... Если я етому вина извините, я все сказал. Жаль что так и не сыграли все вместе хоть раз ( по отдельности не считается) но такова селяви


----------------------------------------
Далой дебилов депутатов,
Далой лохов дегиниратов,
Далой друзей те что с подвохом,
Далой себя из жызни лоха.

Если твой кореш по пьяни говорит хуйню, лутше проверь действительно ли ето так, или не пей с ним вооще

 
MpOuRnOkZДата сообщения: Четверг, 13.12.2007, 12:40 | Сообщение # 15
Мороз
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщений: 216
Откуда: Украина
Карма: 4
Статус: отсутствует
Бівіс, ти сука заставляєш мене по4увати себе кон4еной сукой! ...думаю знаєш 4ого! хватить грузити Дуцю! ...ну буває ж! ...ну хватить срацця! ...щоб мати змогу зробити правильний вибір, в4инок, рішення - людина має право здійснити помилку!

----------------------------------------
Punk not dead)
 
Панк-Форум на TheGamers[ucoz]ru » Архив форума » Beavis » The Gamers або правда про пісняра
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

The Gamers © 2024
Хостинг от uCoz